טל צורף מונתה למנכ”לית רמי יהושע TBWA

January 25 2023Cfao

הפרסומאי רמי יהושע מינה את טל צורף למנכ”לית

פרסומאי רמי יהושע, הודיע על שינויים בצמרת משרד הפרסום המצליח יהושע TBWA. יהושע הכריז היום על מינוי מנכ”לית חדשה למשרד ובחר בטל צורף לתפקיד החשוב והמרתק.

טל צורף מחליפה את יניב פיינשניידר, שכיהן בתפקיד בשנה האחרונה. לצורף ניסיון של כ- 20 שנים בעולמות הפרסום, שיווק ודיגיטל והיא כיהנה בתפקידים בכירים במשק הישראלי ובחברות מובילות.

בין תפקידיה הקודמים – מנהלת שיווק וחדשנות בשטראוס, סמנכ”לית שיווק בינלאומית בכתר פלסטיק, מנהלת שיווק ודיגיטל בסלקום, סמנכ”לית שיווק וחדשנות בכלמוביל ובמסגרת זו הובילה את המותגים מיצובישי, יונדאי ומרצדס. בנוסף, בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכל”ית שיווק ודיגיטל בסמלת והובילה את המותגים פיאט, אלפא וג’יפ.
רמי יהושע:  “מאחל הצלחה לטל צורף. היא מביאה עמה ניסיון רב בהובלת תהליכים שיווקיים אסטרטגיים, הן בעולמות השיווק הקלאסי והן בתחומים חדשים מבוססי דיגיטציה ודאטה בשווקים תחרותיים. אני משוכנע שהיא תנחל הצלחות ושיאים, מאחל לטל הנאה גדולה מהדרך ובהזדמנות זו מודה ליניב פיינשניידר על תרומתו למשרד”.

טל צורף: “אני מבקשת להודות לרמי יהושע על האמון וההזדמנות. אני שמחה להצטרף לצוות מנצח של מנהלים ועובדים יוצאי דופן ולארגון עם מורשת מדהימה ועתיד מדהים עוד יותר, ולעבוד עם לקוחות מהגדולים במשק שאיתם נבנו מערכות יחסים עמוקות וארוכות שנים של הצלחות משותפות”.
#רמי יהושע
Share: